PRZY WEJŚCIU DO DOLINY KOŚCIELISKIEJ

RESTAURACJA KU DOLINIE

więcej niż kuchnia regionalna

 

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do niedzieli: 12:00 – 21:00

Restauracja Kościelisko

Zapraszamy Cię na niezapomnianą kulinarną podróż po smakach kuchni polskiej i regionalnej, jednak z nowoczesnym charakterem. Ci, którzy już u nas gościli, chwalą nowoczesny i elegancki wystrój z elementami tradycji góralskiej, różnorodne menu z bogatą ofertą potraw mięsnych i wegetariańskich, wysoką jakość produktów oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Serwujemy dobrze znane, tradycyjna dania, ale w nowoczesnej odsłonie. W naszym menu znajdziesz duży wybór pysznych dań, które zaspokoją nawet największy głód po wyczerpującej górskiej wędrówce, ale także rzemieślnicze lody, fantazyjne desery, orzeźwiające drinki i smaczne koktajle.

Polecamy się nie tylko kiedy będziesz w drodze powrotnej z Doliny Kościeliskiej, ale także na rodzinny obiad czy wieczorny wypad ze znajomymi. Restauracja Ku Dolinie znajduje się u wylotu Doliny Kościeliskiej, po drugiej stronie ulicy. Posiadamy własny duży parking, bezpłatny dla Gości restauracji. Z myślą o najmłodszych Gościach, przygotowaliśmy szereg specjalnych udogodnień. Przytulna sala zabaw to zaledwie jedno z nich. Reszta niech pozostanie niespodzianką… Sprawdźcie sami 🙂

 

Restauracja Ku Dolinie – opinie Gości:

Restauracja Ku Dolinie Kościelisko – menu

Pyszne dania kuchni regionalnej i polskiej, w nowej, ciekawej odsłonie.
Kuszące desery, które cieszą zarówno podniebienie jak i oko.
Chłodzące i rozgrzewające napoje, wyśmienite koktajle i bogata karta alkoholi.

Znajdź w naszym menu coś dla siebie.

Restauracja Ku Dolinie Kościelisko – organizacja imprez okolicznościowych

Mając na uwadze, że celebrowanie wyjątkowych wydarzeń, jak również spotkań w gronie najbliższych oraz przyjaciół, wymaga odpowiedniej oprawy. Chcemy zapewnić Naszym Gościom najwyższy możliwy standard, oferujemy zorganizowanie uroczystości w eleganckiej sali, w której każda chwila smakuje nadzwyczajnie.