IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

 

W Restauracji Ku Dolinie organizujemy na Państwa życzenie imprezy okolicznościowe do 40 osób. Po uzgodnieniu szczegółów, istnieje możliwość organizacji imprezy dla większej liczby osób, z wykorzystaniem dodatkowej przestrzeni.

Nasza sala na wynajem to klimatyczne miejsce, gdzie mogą Państwo przeżyć, uczcić i upamiętnić wyjątkowe okazje takie jak zaręczyny, kameralne przyjęcia ślubne, chrzciny, komunie oraz inne uroczystości rodzinne. Posiadamy bogate menu, które zawsze jest indywidualnie uzgadniane z organizatorem.

Do Państwa dyspozycji oferujemy również duży, bezpłatny parking, oddzielną, bardzo dobrze wyposażoną salę zabaw dla najmłodszych oraz na życzenie możliwość wynajęcia animatora czy przygotowania dekoracji sali. Zadbamy o każdy szczegół tak, żeby zgromadzeni Goście byli pod wrażeniem klimatu oraz profesjonalnej obsługi na imprezie.

Jeżeli myślicie Państwo o organizacji imprezy, zachęcamy do kontaktu z nami. Przedstawimy ofertę, zaproponujemy rozwiązania, doradzimy, tak abyście zarówno Państwo jak i Państwa Goście byli zadowoleni.

W sprawie dostępnych terminów i możliwości zorganizowania imprez jesteśmy do Państwa dyspozycji:
+48 517 886 696
restauracja@kudolinie.pl